Obľúbené hlúposti Roberta Smitha - 11/2004


Kúsok bulváru ...


Obľúbený vtip
Chlapík príde k psychiatrovi a vraví: "Pán doktor, mám pocit, že som teriér Jacka Russela." Psychiater sa naňho zahľadí a po minúte povie: "V poriadku, tak prečo si neľahnete tuná na gauč a neporozprávame sa o tom?" Na to chlapík odpovie: "Nemôžem pán doktor, ja mám na nábytok zakázané!"

Obľúbené topánky
Bunker Boots - "Nosím ich posledné štyri roky. Mám v nich silnejšie nohy - vážia asi 56 libier. Ja inak dedím všetky topánky po Simonovi. Máme rovnakú veľkosť chodidiel, takže keď on nejaké nosiť prestane, začnem ich nosiť ja."

Obľúbený sveter
"Všetky moje svetre mi uštrikovala mama. Divné je, že u všetkých dominuje čierna farba... Jeden, čo mi uštrikovala, má dokonca na prsiach lebku, ten mám veľmi rád. Štrikuje mi takisto čiapky a rukavice."

Obľúbený film
2001: Vesmírna Odysea - "Zažil som londýnsku premiéru toho filmu, mal som vtedy asi 10. Následne sme ho s bratom videli asi sedemkrát. S jeho kamošmi sme sa natlačili do jeho auta a vyrazili. Všetci samozrejme fajčili a keď sme dorazili pred kino, bol som omámený nikotínom. Naposledy som videl tento film v New Yorku v roku 2000. Je to silná vízia budúcnosti, presne taká, akú by ste si v skutočnosti priali."

Obľúbená dovolenková destinácia
Euro Disneyland - Na Nový rok som tam so sebou vzal 25 členov našej veľkej rodiny. Je tam úžasná zábava, doslova sa tam zničím a nič si potom nepamätám. Samozrejme, že máme odtiaľ kopec videozáznamov, len na každom postávam v úzadí ako nepríčetný. Aj tie kostýmové postavy sú pekne strelené. Raz to Tweedle Dum a Tweedle Dee už nevydržali, v reštaurácií si dali dole hlavy a začali do každého strkať a sácať. Zrejme už mali tej práce plné zuby."

Obľúbený mejkap
MAC cosmetics - "Viete, keď hráte pod osvetlením, z ktorého sála horúce teplo, tak potrebujete niečo, čo na tvári naozaj vydrží."

Obľúbená gitara
Vlastný model Schecter - "Používam ju na turné, dokonca som jeden prototyp využil aj pri nahrávaní posledného albumu. Spĺňa dokonale moje požiadavky. Má masívne telo. Mám z nej veľkú radosť, je jedinečná."

Najobľúbenejšia povera o sebe samom
"Že som mŕtvy. Dostal som sa k tomu v nejakom koncoročnom sumári. Presne sa tam opisovalo, ako som zomrel, vždy sa na tom dobre zabávam, keď sa k tomu dostanem. Ďalšia z tých podarených povier bola tá, že som sa utopil vo vypustenom bazéne a potom ešte jedna, že som sa stratil niekde v horách."

zdroj: Revolver (USA), 11/2004thinking of the days that are no more

©2001-19 monghi