Robert Smith v TV Total, Pro7, 24/06/2004


Pár minút po nešťastnej prehre Anglicka s domácim Portugalskom na ME 2004 vystúpil Robert so skupinou v TV šou Stefana Raaba (odohrali skladbu "The End Of The World"), TV Total, na stanici Pro7. Prečítajte si prepis krátkeho rozhovoru medzi Robertom a Stefanom.


Si veľmi sklamaný?
Mám pocit, že nastal koniec sveta.

Takže tá pieseň úplne sadla.
Mali sme pôvodne zahrať radostnejšiu skladbu.

Možno táto (The End Of The World) lepšie predá váš album...
mmmh... kdekoľvek v Anglicku by to určite nezabralo, ale inde vo svete asi aj áno...

To fakt tak zbožňuješ futbal?
Áno. Inak, mojim najobľúbenejším tímom, čo sledujem tento šampionát, je práve Portugalsko. Myslím, že sú aj najlepším tímom celého šampionátu.

To ja som držal palce Anglicku.
No to určite, počuli sme vás všetkých (vrhne pohľad do publika). Chováte sa k nám fakt hrozne (smiech). Pretože... (Stefan Roberta preruší)

To nie, polovica publika fandila fakt Anglicku. No ale vieš, poznáme ten pocit, čo práve prežívaš. Vieme, aké to je byť vyradení z hry (deň predtým vypadlo zo šampionátu nemecké mužstvo).
No hej, v našom tíme je zopár Nemcov, a jeden celý deň sme im mávali a smiali sa im.

No, jeden deň ste si z nás mohli robiť srandu. Holanďania majú na to ešte 2 dni. Nuž, ale tak to v živote chodí. (Stefan požiada Roberta o autogram, spojí sa so svojími kolegami v Portugalsku, Olliem a Eltonom, ktorí na nejakej party, kde sa samozrejme pozerá futbal)

Tak Ollie a Elton, ako to ide?
Elton (s tričkom Trilogy): Som veľkým fanúšikom The Cure. Čo už mohlo byť lepšie ako poslať anglický tím domov s pokojnou skladbou.

Robert, tak o dva roky v Nemecku si to na šampionáte rozdáme znova. Je mi ľúto anglických fanúšikov. Zrejme je to najväčší prieser od chvíle, čo sa na trhu objavili fish’n’chips.thinking of the days that are no more

©2001-19 monghi